Vítejte

Hotel Pozzole

Hotel s wellness centrem ve Stava - Tesero ve Val di Fiemme, ideální pro Vaši odpočinkovou dovolenou v Dolomitech Trentina.

Vítejte

Hotel Pozzole

Hotel s fitness centrem ve Stava - Tesero ve Val di Fiemme. Dovolená pro páry v Dolomitech Trentina.

Vítejte

Hotel Pozzole

Hotel s SPA v Stava - Tesero ve Val di Fiemme. Rodinná dovolená v Dolomitech Trentina.

Komfort a kvalita v Stava - Tesero, v Trentino

Některé ze služeb, které máte k dispozici...

Wi-Fi zdarma

Dostupnost rodinných pokojů

Parkování zdarma

Přihlášení od 14
Odhlášení do 10

Dovolená v Tesero ve Val di Fiemme
(Léto - Zima)

Vítejte na stránkách společnosti

Hotel Pozzole

Nachází se v panoramatickém a klidném prostředí, uprostřed zeleně. Ideální pro relaxační dovolenou. Hotel Pozzole se nachází ve městě Stava, v obci Tesero, ve Val di Fiemme.

V hotelu je restaurace, bar, výtah, TV/čítárna, fitness centrum, dostatek parkovacích míst a zahrada. Přístupné pro osoby se zdravotním postižením.
Má fitness centrum se saunou, tureckou lázní, vířivkou a soláriem.

Obzvláště pečovaná kuchyně nabízí široký výběr tradičních i typických jídel. Volba menu. Bohatý bufet salátů a zeleniny. Snídaně formou bufetu: se sladkou a slanou vodou.

Rodinné a pohodlné prostředí...

Kdo jsme

Hotel Pozzole stojí na panoramatickém místě v údolí Val di Fiemme, 4 km od lyžařského střediska Ski Center Latemar. Nabízí volný vstup do sauny, turecké lázně a posilovny na místě.
Tento rodinný hotel s alpskou atmosférou nabízí nábytek ze světlého dřeva ve společných prostorách a uvnitř pokojů.
Pokoje mají jednoduché a funkční zařízení, TV a vlastní koupelnu s fénem a toaletními potřebami zdarma. Některé mají také balkon.

Během pobytu budete mít v celém hotelu bezplatné Wi-Fi.

V nedalekých obchodech nebo v půjčovnách na cyklostezce na dně údolí je možné si půjčit kola, elektrokola a horská kola.

Albergo Pozzole se nachází 4 km od centra města Tesero a 32 km od dálnice A22.

Jako host obdržíte bezplatnou kartu FiemmE-Motion, pomocí které můžete využít některé rekreační aktivity a mít přístup k veřejné dopravě a mnoha muzeím a přírodním parkům. Pro další podrobnosti kontaktujte prosím personál, protože zahrnuté služby se liší v závislosti na ročním období.

Páry opravdu ocení umístění.

Naše pokoje

Všechny pokoje jsou pohodlné, s vlastní koupelnou, sprchou, fénem, TV, telefonem, trezorem a některé mají také balkon.

Zařízení je jednoduché a funkční, což vám umožní strávit nezapomenutelnou dovolenou v celkové relaxaci... odpočívá podle vašich nejlepších možností!


Snídaně

V hotelu je pohodlná snídaňová místnost, kde můžete začít svůj den tím nejlepším způsobem, se snídaní formou bufetu se širokou nabídkou sladkých i slaných jídel.


K dispozici...

Sport a relaxace

Má fitness centrum se saunou, tureckou lázní, vířivkou a soláriem.

Léto:
Vynikající výchozí bod pro procházky a výlety, jak v lese, tak v horách, pěšky i na horských kolech, ponořený do nádherné scenérie údolí Valle di Fiemme. O pár kilometrů dále najdete také sportovně-rekreační areál s bowlingovou dráhou, fitness stezkou, minigolfem, tenisem a hřištěm pro nejmenší.

Zimní:
Alpské lyžování: hotel je vzdálen jen 4 km. z velké lyžařské oblasti lyžařského střediska Latemar (přes 40 km sjezdovek), stanice Pampeago. Za několik minut se dostanete také na všechny ostatní stanice ve Valle di Fiemme (Alpe Cermis, Bellamonte/Lusia, Passo Rolle, Oclini). Skandinávské lyžování: v prostřední oblasti mezi náhorní plošinou Lavazè a Centro di Fondo di Lago di Stava - Tesero. Ideální oblast také pro milovníky lyžařských horolezectví a sněžnic.

Restaurace

V restauraci hotelu Pozzole najdete také vynikající kvalitu potravin. Zvláštní pozornost je ve skutečnosti vyhrazena surovinám, vždy čerstvým.


Kvalita a komfort v Stava - Tesero

Recenze od našich hostů

Bílý týden

Vynikající hotel, 2hvězdičkový hotel, který by si bezpochyby zasloužil ještě jednu hvězdu! Strávil jsem nádherný týden ve společnosti své rodiny a našich přátel, pěkného prostorného čtyřlůžkového pokoje, pečlivě přestavovaného, dobrého jídla, relaxační turecké lázně a sauny, velmi pohodlného dojezdu do oblasti Pampeago za pár minut autem. Majitelé velmi laskaví a jsou k dispozici k uspokojení našich požadavků.

Cristina Marcenaro

Dovolená v Trentino

Tohle je třetí rok, co jsem v tomto hotelu pobýval. Velkolepý hotel s fantastickou pohostinností, máte pocit, jako byste zůstali doma. Děkuji majitelům, kteří jsou vždy k dispozici a super milí. Každý rok se k vám vracíme díky za všechno.

Mariacristina M.

Jaký musí být 2hvězdičkový hotel!

Jednoduché, ale se všemi náležitostmi, s velkou pozorností k servisu zejména v jídelně. Bohaté a kvalitní jídlo k snídani a večeři. Přátelský a ochotný personál. Hotel je oproti hlavním silnicím trochu mimo centrum, což je výhoda z hlediska klidu a okolního prostředí. Čtyřlůžkový pokoj, ve kterém jsme byli ubytováni, byl velký, pohodlný a čistý, uspořádání přesné a přesné. To by mohlo být vylepšeno jednoduchým přidáním nějakého dalšího háčku a podpůrné plochy, zejména v koupelně. Na závěr, místo, kde se jednoduše cítíte dobře a chcete se vrátit.

Zákazník Treviso

Podívejte se na všechny recenze
Poloha a mapa hotelu Pozzole

Nachází se v panoramatické a klidné oblasti, uprostřed zeleně, ve Stava - Tesero (Trentino)

Všechny pokoje jsou pohodlné, s vlastní koupelnou, sprchou, fénem, TV, telefonem, trezorem a některé mají také balkon.